Informace o nás

Přátelé višňovky  v roce  2013  jednorázově a dočasně spojili své síly a prostředky, aby po 6 leté přestávce opět mohly být nakoupeny višně a všechny ingredience, nezbytné k vlastní domácí výrobě višňového vína a následně  k jeho zušlechtění do  kořeněné dezertní varianty, pojmenované "Višňovka".  Skupinu nadšenců jsem si dovolil tehdy pojmenovat "Klub přátel višňovky"  a založil pro ně tuto webovou stránku.  Název Klub přátel višňovky jsem změnil 13.ledna 2017 a to z toho důvodu, že Klub přátel višňovky svojí činností neodpovídá kritériím  pro oficiální klub, který je synonymem  spolku, podléhajícího registraci.  V dalším období tedy budu používat  jen název Parta přátel višńovky a  jeho zkratku PPV.  Původní URL webové stránky  zůstane zatím z praktických důvodů  zachováno.

Višňovka je domácí produkt  privátní aktivity Party přátel višňovky. Je určena výhradně pro osobní potřeby členů PPV a jejich blízkých .  Toto domácí ovocné víno nesmi být dodáno do obchodní sítě, ani nesmí sloužit k propagaci firem.

O.D.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.