Rozdělování Višňovky-M a info k sezóně 2014

27.10.2013 19:18

V uplynulém týdnu začalo rozdělování Višňovky-M členům KPV.  K mému velkému překvapení jsem byl  konzumenty letošní  višňovky záhy požádán, abych tuto aktivitu v roce 2014 zopakoval. Předpokládal jsem, že o případné další sezóně budeme uvažovat až na jaře, ovšem když se  do  KPV  2014   během dvou dnů přihlásilo  už  5 členů, nemohl jsem na to nereagovat.  Další případní zájemci mají dostatek času do jara 2014, ale záznam o jejich zájmu mohu udělat již  v tomto roce, s tím, že na jaře  2014 vše ještě upřesníme. Členové KPV 2013  a jejich nejbližší mají před novými zájemci přednost. Svůj zájem o vstup do KPV 2014 sdělujte pouze e-mailem na e-adresu uvedenou v kontaktu.

Množství vína bude mít  v roce 2014 opět  limit  na jednu osobu.  Předpokládám, že to bude ve stejné nebo podobné výši, jako v roce 2013.

Po  doporučení  jednoho z Vás jsem souhlasil s tím, že  roce 2014 nachystám  dva druhy višňovky.:

- kyselejší a svěží nápoj z výběru ovoce raných a poloraných odrůd višní

- méně kyselý,  jemnější  nápoj  z výběru ovoce  pozdního sběru pozdní  odrůdy višní

Množství obou druhů bude přizpůsobeno zájmu členů KPV,  ale současně  omezeno objemem dvou velkých zracích sudů na víno.

Olda